اضافه کردن انیمیشن به سلفی در گلکسی نوت 10 سامسونگ چطور کار می کند؟


اپلیکیشن اضافه کردن انیمیشن به سلفی چطور کار می کند؟ توانایی جدید دوربین دستگاه Note10 سامسونگ، تحت عنوانAR Doodle این امکان را فراهم نموده است که از تصویر یا منظره صحنه ای که در حال نمایش است استفاده کنیم و به این تصویر، به دلخواه خودمان نقاشی ها یا انیمیشن های متفاوت و جذابی را اضافه کنیم. البته پیش از این بهترین برنامه های سلفی گیر در اندروید و آی او اس را عنوان ساخته بودیم.

اپلیکیشن اضافه کردن انیمیشن به سلفی

افزودن این انیمیشن ها یا نقاشی ها به واسطه ی قلم دستگاه Note10 انجام می شود؛ به این طریق که در هنگام استفاده ازدوربین گلکسی Note10 که از قضا دارای کارایی و کیفیت بالایی هم هست، قلم مذکور را بر می داریم و به تناسب سلیقه خود، به تصویر یا صحنه ی مورد نظر خود در تلفن، انیمیشن ها و نقاشی ها و تصاویر کارتونی می افزاییم.

اضافه کردن انیمیشن به سلفی

بنابراین قلم دستگاه گلکسی Note10 که از آن به عنوان S pen جدید کمپانی سامسونگ نیز یاد می شود، تنها کاربردی تک بعدی ندارد و تنها از آن برای کنترل کردن این تلفن همراه بدون لمس مستقیم و از راه دور استفاده نمی شود؛ بلکه رونمایی شرکت سامسونگ از این پدیده جدید یعنی S pen ، به مخاطبان نشان داد که این سازه ی جدید سامسونگ دارای قابلیت AR یعنی امکاناتی در حوزه حقیقت افزوده می باشد.

چگونگی به کارگیری قابلیت AR Doodle

در وهله اول ویدئو یا تصویر دلخواهی را در نظر می گیریم و بعد در صورت نیاز افکت های مختلف یا متنی را به سلیقه خود، به عکس یا ویدئوی مذکور می افزاییم. گلکسی Note10 تک تک افکت ها و جلوه هایی را که به هریک از بخش های مختلف تصویر یا ویدئوی خود اضافه نموده ایم در حافظه خود ثبت می نماید. یعنی دارای این قابلیت است که تغییرات اعمال شده را در خاطر، درج نماید و در صورت نیاز آن ها را بررسی کند.

به طور مثال، ما تصویری از یک منظره در دسترس داریم که در آن تغییراتی به وجود آورده یا افکت هایی روی آن لحاظ کرده و یا متنی به آن افزوده ایم، اگر این تصویر را کنار بگذاریم و بعد دوباره سراغ آن بیاییم، تمامی تغییرات درج شده را بی کم و کسر در آن مشاهده خواهیم کرد و تغییرات و جلوه هایی که به تصویر داده ایم برای ما هویدا می شود.

اضافه کردن انیمیشن به سلفی

علاوه بر تمام توانایی های ذکر شده برای اپلیکیشن AR Doodle موجود در گلکسی Note10 ، باید بگوییم که این برنامه قابلیت تشخیص دادن چهره را نیز دارد. با توجه به این ویژگی، هنگامی که بخواهیم یک نقاشی یا انیمیشن را به عکس یا فیلم مورد نظرمان که می تواند عکس و فیلم های سلفی یا عکس و فیلم های گرینش شده ی دیگری باشد، اضافه کنیم؛ توان تشخیص چهره ی این برنامه سبب می شود که با تحرک دوربین، این شکل ها یا نقاشی ها روی چهره ی مورد نظر ما ثابت بماند.

همچنین به دلیل عدم تحرک و ثابت بودن این انیمیشن ها و تصاویر کارتونی بر روی چهره و تصویر، ما قادر خواهیم بود که آن ها را به راحتی و از زاویه های مختلف و دلخواه ببینیم.

اضافه کردن انیمیشن به سلفی

کمپانی نام آشنای سامسونگ که همواره در صدد است با افزودن آپشن های جدیدی بر روی دستگاه های هوشمند خود، کاربران را شگفت زده کرده و آن ها را به استفاده از محصولات خود ترغیب کند، این بار نیز با در نظر گرفتن چنین امکان جالبی برای دوربین گلکسی Note10 که آخرین نسخه ی منتشر شده از سری Note می باشد، توجه بسیاری از کاربران را به خود معطوف نموده است.

اپلیکیشن AR FDoode را نیز می توان از جمله قابلیت های سرگرم کننده و جالب سامسونگ دانست که قادر است جمع زیادی از مخاطبان را به استفاده از ویژگی های خود دعوت کرده و به این توانایی ها علاقمند سازد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *