لغو آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول از طریق کد سرویس


همان طور که می دانید، بسیاری از کاربران اپراتورهای مختلف، می توانند از سرویس آوای انتظار استفاده نمایند. به این صورت که به جای پخش شدن صدای بوق حین زنگ خوردن، موسیقی پخش شود. اما بعضا به دلیل نارضایتی برخی از کاربران دوست دارند تا این سرویس را لغو کنند، اما چگونه؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا لغو آهنگ پیشواز را یاد بگیرید.

نحوه لغو آهنگ پیشواز

چند سالی است که بسیاری از افراد از سرویس آهنگ پیشواز استفاده می کنند و خوشبختانه تنوع آهنگ های پیشواز در اپراتورهای مختلف بسیار زیاد است. اما برخی از کاربران به دلایل مختلف، خواهان لغو آهنگ پیشواز خود هستند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، می توانید از این طریق اقدام به لغو سرویس خود نمایید:

لغو آهنگ پیشواز یا آوای انتظار همراه اول

ساده ترین راه برای لغو آوای انتظار همراه اول ارسال پیامک است. کافیست عدد 5 را به شماره 8989 ارسال نمایید تا سرویس آوای انتظار همراه اول برای شما لغو گردد.

راه دیگر این است که از طریق گوشی موبایل خود با شماره 9990 که تلفنی گویا است، استفاده نمایید. سپس می بایست کلید 2 را فشار دهید و صبر کنید و مجدد سرویس خدماتی 2 را شماره گیری نمایید. در منوی بعدی تلفن گویا دوباره دکمه 2 را به منظور غیر فعالسازی این سرویس انتخاب نمایید تا به منوی مذکور بروید. در نهایت دوباره کلید 2 را لمس کنید تا این سرویس لغو شود.
و اما راه آخر برای غیر فعالسازی این سرویس استفاده از کد دستور USSD است. به این منظور می بایست ۱۰۲۲۳# را شماره گیری نمایید. به این روش ها شما می توانید سرویس آوای انتظار خود را در اپراتور همراه اول، غیر فعال نمایید.

لغو سرویس آهنگ پیشواز

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

برای غیرفعالسازی در ایرانسل، می توانید به شیوه های زیر عمل نمایید. اگر کد آهنگ پیشواز فعال روی خط خود را دارید، می توانید به راحتی با ارسال پیامک آن را غیر فعال کنید. برای این کار، می بایست عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره ۷۵۷۵ پیامک نمایید. به این صورت آهنگ پیشواز در ایرانسل برای شما غیر فعال خواهد شد. اما چنانچه بخواهید به صورت موقت این سرویس را لغو کنید، می بایست کد GHF به شماره ۷۵۷۵ پیامک نمایید. برای انصراف دادن از آهنگ پیشواز در ایرانسل کافیست تا به 75 75 ارسال نمایید تا به طور کلی این سرویس برای شما حذف خواهد شد.

لغو آهنگ راینواز رایتل

برای لغو این سرویس در رایتل، می بایست از کد OFF RBT استفاده کرده و آن را به شماره 2020 پیامک کنید.
البته لازم به ذکر است که شما می توانید با نصب اپلیکیشن های مخصوص هر یک از اپراتورها، از امکاناتی که در اختیارتان قرار می دهند استفاده نمایید که یکی از آن ها، انصراف سرویس آهنگ پیشواز است. اپلیکیشن هر یک از این اپراتورها مانند همراه من و یا ایرانسل من را می توانید در بازار و یا گوگل پلی یافته و نسبت به نصب آنان اقدام نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *